Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki uzbrojone Osetno - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

640 000 zł1 950 m² 328,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, zagospodarowana działka rekreacyjna o powierzchni 1950 m2 z domkiem holenderskim o powierzchni użytkowej około 35 m2. Domek posiada obszerny salon, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 796 m² 77,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Wyobraź sobie miejsce, w którym dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy widokiem zachodzącego słońca nad taflą jeziora. Bez hałasu silników, z czystym powietrzem i wodą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Osetno

Osetno,dolnośląskie

4 000 000 zł400 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu gospodarstwo rolne w Osetnie w powiecie górowskim. Gospodarstwo składa się z domu o powierzchni 160 m2 oraz ziemi rolnej o powierzchni 40 ha. Ziemia klasy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Osetno

Osetno,dolnośląskie

4 000 000 zł400 000 m² 10 zł/m²

 

 

 

Osetno,dolnośląskie

4 000 000 zł400 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt